COMFORT

PLUS

Pieluchy anatomiczne TENA Comfort ProSkin Plus to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 6/8). TENA Comfort ProSkin Plus to produkt wymagający dodatkowego mocowania za pomocą majtek elastycznych TENA Fix.
Produkty TENA Comfort ProSkin zapewniają Potrójną Ochornę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry. Technologia FeelDry AdvancedTM użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry. Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry. Produkty TENA Comfort ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance – wiodącej, niezależnej instutycji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry. Otrzymanie akredytacji Skin Health Alliance wymaga spełnienia szeregu rygorystycznych wymagań dotyczących wpływu produktu na zdrowie skóry. Akredytacja Skin Health Alliance daje pewność, że produkty TENA Comfort ProSkin są przyjazne dla skóry. Produkty TENA Comfort dostępne są w różnych poziomach chłonności, również w refundacji

Ilość sztuk w opakowaniu: 46.

EXTRA

Pieluchy anatomiczne TENA Comfort ProSkin Extra to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 6,5/8). TENA Comfort ProSkin Extra to produkt wynmagający dodatkowego mocowania za pomocą majtek elastycznych TENA Fix.

Ilość sztuk w opakowaniu: 40.

SUPER

Pieluchy anatomiczne TENA Comfort ProSkin Super to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 7/8). TENA Comfort ProSkin Super to produkt wynmagający dodatkowego mocowania za pomocą majtek elastycznych TENA Fix.

Ilość sztuk w opakowaniu: 36.

MAXI

Pieluchy anatomiczne TENA Comfort ProSkin Maxi to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 8/8). TENA Comfort ProSkin Maxi to produkt wynmagający dodatkowego mocowania za pomocą majtek elastycznych TENA Fix.

Ilość sztuk w opakowaniu: 28.